צור קשר

לקבלת פרטים והצעת מחיר

Your details were sent successfully!

פרי מוריס
 
perrimorris@gmail.com 
טלפון: 052-2962988
פקס: 153-522962988

 

ביטוח דירה ותכולה

"הבית שלנו!"... "קנינו דירה!"... אלה מילים כל כך משמחות.. ואכן, אין  כמו  בבית!

בית או דירה הם הנכס היקר ביותר שלנו. אנו עובדים שנים רבות כדי לממן רכישת בית (במיוחד בישראל!), משקיעים את מיטב כספנו ומאמצנו בשיפוצו ובעיצובו ומרגישים בטוחים ומוגנים כשאנחנו בבית. אך חישבו לאיזה נזק כספי גדול המשפחה חשופה במקרה של שריפה או רעידת אדמה או פיצוץ בלון גז וכדומה. מדובר במאות-אלפי שקלים ובמקרים רבים הנזק הוא בגובה כמה מיליוני שקלים...!  לא רק שמבנה הדירה ניזוק במקרים אלו, אלא גם תכולת הדירה, שבה השקענו מאות-אלפי שקלים לאורך השנים. ביטוח מבנה ותכולה הם חובה לכל בעל רכוש ולכל משפחה! 

 

רבים נוטים לחשוב שבשל העובדה שהדירה או הבית אינם "זזים ממקומם"- לא יקרה להם שום דבר... וזאת, בניגוד למכונית שנמצאת לרוב בתנועה... אך האמת היא שנזקים לדירות ולבתים קורים כל הזמן, והרבה! רוב השריפות בבתים אינן מופיעות בחדשות כי ישנם מקרים רבים שנזקי השריפה "קטנים"... נזקים של משהו כמו 100,000 ש"ח -200,000 ש"ח. זה קורה כששוכחים מחבת על האש, או וילון שמתבדר לו ברוח ומגיע עד לנר הדולק או קצר חשמלי שגורם לשריפה ועוד ועוד. אך גם נזקים "קטנים" כאלה מצדיקים את רכישת הביטוח. כמובן שהנזק יכול להגיע ל"טוטאלוס" ובמקרה כזה המשפחה נשארת ללא קורת גג, ובד"כ ללא יכולת כלכלית לממן רכישת דירה ותכולה מחדש. מישהו יכול להבטיח שביתו לא יקרוס ברעידת-אדמה? יש מישהו שביתו חסין מנזקי מים וצנרת?... ברור שלא, אך במידה ולמשפחה יש ביטוח דירה ותכולה- לא צריכה להיות סיבה לדאגה. 

יש לי ביטוח משכנתא... אני יכול לישון בשקט?

תוכל "לישון בשקט" רק לאחר בדיקה יסודית ע"י סוכן-ביטוח מקצועי שיבדוק את סכומי הביטוח ואת התאמתם לשווי הנכס ואם הפוליסה כוללת את כל הכיסויים החשובים. צריך לזכור שביטוח משכנתא דרך הבנקים לא תמיד מכסה את מלוא ערך הכינון של הדירה וברוב הפוליסות באמצעות הבנקים אין כיסוי לצד ג' (נזקים לדירות של השכנים או לאדם אחר). כמו-כן ביטוח משכנתא אינו כולל כיסויים לתכולת הדירה.

מה הפרוצדורה ברכישת ביטוח דירה ותכולה?

קודם כל ממלאים טופס הצעה של חברת הביטוח שבו נבחר את הכיסויים המתאימים לכם ונרשום סכומים ראשוניים. לאחר הגשת טופס ההצעה לחברת הביטוח יתקשר אליכם סוקר של חברת שמאות שיבוא אליכם הביתה ויסקור את רכושכם. לאחר מס' ימים הסוקר ימציא דו"ח מפורט של כל תכולת הדירה שלכם כולל תכשיטים ודברים יקרי-ערך, וישלח את הדו"ח אל סוכנות הביטוח. השלב האחרון הוא התאמת סכומי הביטוח של הפוליסה ואת מחיר הפוליסה - לסכומים המופיעים בדו"ח הסוקר.

 

יש לציין שבמידה וסכומי הביטוח יהיו גבוהים- חברת הביטוח תדרוש מיגונים כגון: אזעקה, כספת או סורגים וכדומה. 

 

אל תהמרו על הרכוש שלכם! אתם עובדים קשה מאוד בשביל זה! ורק ביטוח יכול להבטיח שמה שהשגתם בעמל רב לא יילך לאיבוד!

 

באמצעות מודל "ניהול סיכונים משפחתי"

נבחן ביחד כיצד אתם ערוכים לנזקים לרכושכם וכיצד תוכלו להגן על רכושכם.

שירותים - משכנתא, דירה, נסיעות לחו"ל