קרן פנסיה

מוצרים פנסיונים

קרן השתלמות

קרן השתלמות היא תכנית חיסכון לשכירים ועצמאים שיתרונה העיקרי הנו הפטור ממס על הקרן ועל רווחיה. הפטור ממס ניתן כאשר הכספים נמשכים מהקרן לאחר תקופה קצרה יחסית של שש שנים מיום פתיחת התכנית. בעבר, נועד החיסכון בקרן לצרכי לימודים, אך כיום ניתן לעשות בו שימוש לכל צורך, והדבר הפך את החיסכון בקרן לפופולארי במיוחד.

קופות גמל להשקעה

לאחרונה השיק האוצר קופת גמל להשקעה. קופת הגמל זו היא מוצר חיסכון בעל יתרונות רבים ומגוונים, והיא מהווה תחליף מצוין לפיקדונות וחסכונות בנקאים ואפילו אלטרנטיבה לשילוב עם תיק השקעות .

ממוצע התשואה המצטברת ב-15 השנים האחרונות בקופות הגמל 150% כלומר ריבית שנתית של 5.8% לשנה (!).  

תכנון פנסיוני 

הניתוח הפנסיוני כולל בדיקה מקיפה ויסודית של תוכניות הפנסיה הקיימות כולל ביטוחי המנהלים, קרנות הפנסיה, קופות הגמל וקרנות ההשתלמות. הניתוח ממפה את התוכניות על כל ההיבטים, כמו מסלולי ביטוח, דמי ניהול, סכומי ביטוח, עלויות ביטוח ועוד…, כל זאת עקב שינויי רפורמה המתבצעים לעיתים קרובות ע”י האוצר.

ביטוח חיים

ביטוח חיים הינו ביטוח המעניק פיצוי כספי במקרה של מוות, לבעל הביטוח או למוטבים אחרים.

משמעות הפוליסה, הינה שקט כלכלי עבור בני משפחתך, במקרה מוות של המבוטח, ביטוח חיים הינו כיסוי חשוב ביותר לכל אדם בעל משפחה או אדם אשר תלויים בו אנשים אחרים. בעת רכישת פוליסת ביטוח חיים, הינך מבטיח הכנסה למשפחתך גם לאחר לכתך. 

ביטוח אבדן כושר עבודה

ביטוח חיים, המכיל רכיב של ביטוח אובדן כושר עבודה יכול למנוע התדרדרות כלכלית, במקרים בהם בעל העסק נאלץ להשבית את עבודתו לתקופה.כאשר בוחרים ביטוח חיים כדאי לבדוק האם הוא כולל ביטוח אובדן כושר עבודה, וחשוב לדעת כי ניתן לרכוש ביטוח זה גם בנפרד. 

פוליסת חיסכון לכל מטרה וחיסכון לילדים

רוב המשפחות בארץ מחזיקות חסכון כלשהו לימים קשים. אופציית ברירת המחדל היא כמובן הפק"מ בבנק, אך עקב  סביבת הריבית הנמוכה במשק , במקום ליהנות מתשואה, משפחות אלו חוות הפסד כלכלי ודאי.

מכיוון שרוב המשפחות רוצות את הכסף זמין למקרה הצורך, הן בוחרות בתוכניות המתחדשות מדי שבוע או חודש. עבור תוכניות אלו הבנקים הגדולים מציעים ריבית שנעה בין 0.02% ל-0.13% בלבד. מכיוון שהאינפלציה עלתה בכ- 1.8% בשנה, פירוש הדבר של הפקדה בפק"מ, שהמשפחות הללו מפסידות הרבה מאד כסף. אז מה האלטרנטיבות? 

ביטוח משכנתא

שירותים

פרי מוריס
 
perrimorris@gmail.com 
טלפון: 052-2962988
פקס: 153-522962988

 

צור קשר

לקבלת פרטים והצעת מחיר

Your details were sent successfully!

בחירת קרן פנסיה היא מן הבחירות החשובות ביותר שעושה אדם בחייו.

קרן פנסיה הינה כלי חסכון לגיל פרישה המאפשרת ליהנות מכיסוי עבור אובדן כושר עבודה וקצבת שארים בעלויות מוזלות.

בעולם בו תוחלת החיים עולה בהדרגה, מקבל החיסכון לגיל פרישה משנה חשיבות לקיום האדם עם פרישתו לגמלאות.
בשונה מביטוחי המנהלים בהם נקבע חוזה אישי בין החוסך לחברת הביטוח, זכויות העמיתים החוסכים  בקרן הפנסיה מעוגנות בתקנון (ישנו שוני בין התקנונים של החברות השונות).

תקנון הקרן מתייחס למסלולי ההשקעה, גובה הכיסויים הביטוחים אותם מקבלים העמיתים בקרן ודרך חישוב הקצבה.

חשוב לדעת כי הקרן יכולה לערוך שינויים בתקנון באופן חד צדדי בכפוף לאישור משרד האוצר.

 

גם אם אתם בתחילת דרככם בשוק העבודה, ויום הפרישה עוד רחוק מכם, להחלטה שתקבלו היום בבחירת מסלול הפנסיה שלכם, ישנה חשיבות מכרעת להמשך חייכם.   

הינו מכשיר פנסיוני, המשלב שני מרכיבים:

מרכיב חסכון- חסכון פנסיוני לגיל פרישה

מרכיב ביטוחי- ביטוח חיים וביטוח לכיסוי אובדן כושר עבודה.

למה כדאי לבחור בביטוח מנהלים?

צבירת הון- כספי החסכון הפנסיוני מושקעים בעבורך באפיקים שונים.

דאגה לשארים- ביטוחי מנהלים מאפשרים לקבוע כיצד יחולקו הזכויות בין המוטבים במקרה פטירה (לגבי סכום הביטוח שמעבר לכספי הפיצויים, המשולמים לשארים ע"פ חוק).

גמישות-  תוכל לקבוע ולשנות את הסכומים המופרשים לחסכון, מעת לעת בהתאם למצבך המשפחתי, שינויים בשכרך וכדומה.

הגנה על זכויותיך- הזכויות שלך, וזכויות המוטבים ב "ביטוח מנהלים", מוגנות מפני תביעות כנגד המעסיק.

שניים באחד- אין צורך להחזיק בשתי פוליסות- פנסיה וביטוח חיים. כך אינך משלם דמי ניהול כפולים.

ביטוח מנהלים

קופת גמל היא כלי חיסכון פנסיוני, לגיל פרישה, המיועד לתשלום קצבה לאחר יציאה לפנסיה. קופות הגמל פועלת בפיקוח הממונה על שוק ההון ונהנות מהטבות מס מפליגות.

החל משנת 2003 פועלות קופות גמל במסלולים שונים, שמותאמים לצרכי הלקוחות, על פי תמהיל השקעות, רמת סיכון וטווח החיסכון הרצוי. 

יש להבחין בין קופת גמל כללית וקופת גמל מסלולית.

קופות גמל

ביטוח בריאות פרטי מספק לך מגוון טיפולים רפואיים שאינם מכוסים על ידי מערך הרפואה הציבורית. ההגנה על ההון האישי שלך, תקפה בהחלט גם למצבי חירום רפואיים חריגים - מצבים שעשויים לדרוש טיפולים בעלויות גבוהות.

לא סתם אומרים העיקר הבריאות.
ביטוח בריאות מאפשר לך ולבני משפחתך להתמודד עם מצבים של מחלה או עם צורך בריאותי, ומעמיד לרשותך את האמצעים לקבלת הטיפול הנחוץ לך, במהירות ומבכירי הרופאים בארץ ובעולם. ביטוח בריאות מכסה בעיקר את התחומים הבאים: ניתוחים בארץ ובחו"ל, השתלות, תרופות שאינן מכוסות בסל הבריאות הממלכתי, מחלות קשות, סיעוד, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ועוד.

אתה קובע את סל הבריאות שלך ושל משפחתך .

ביטוח בריאות

בריאות

מצב סיעודי של אדם, עלול להקשות רבות על משפחתו- הן מבחינת זמן והשקעה בטיפול, והן מבחינה כלכלית.

עלות טיפול בחולה סיעודי, מתחילה מכ8,000 ₪ בחודש למטפל ובבית וטיפול במוסד סיעודי יכול להגיע ל15,000 ₪ בחודש!

ביטוח סיעוד
 
 
 

תאונות יכולות לשנות את החיים, וברגע אחד בלבד להפוך אדם בריא ומתפקד לחלוטין

לאדם הנזקק לסיוע או לטיפול רפואי. תאונות עשויות להביא סבל פיזי ונפשי, וכן פגיעה בכלכלת המשפחה של הנפגע,

בשל חוסר יכולת לעבוד ובשל הצורך בטיפולים, אביזרים, ציוד רפואי, הליכי שיקום ועוד, שעלותם גבוהה למדי. 

ביטוח תאונות אישיות

תכנית המעניקה פיצוי כספי במקרה של מחלות קשות ואירועים רפואיים חמורים.

בקרות מחלה קשה נאלצים החולה ומשפחתו להתמודד עם הוצאות רבות לא צפויות הנגרמות עקב המחלה. בנוסף, הפסקה או ירידה בהיקף העבודה של החולה ובן הזוג הבריא, עשויה להשפיע על רמת ההכנסה השוטפת של המשפחה. ביטוח למחלות קשות, מקנה למבוטח פיצוי כספי שמטרתו להבטיח את מימון המשך שגרת החיים של המשפחה ולאפשר לחולה לבחור את הטיפול הרפואי הטוב ביותר עבורו ובכך, להגדיל את סיכויי החלמתו.

ביטוח מחלות קשות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק כיסוי להוצאות רפואיות ולנזקי רכוש בלתי צפויים בחו"ל.

חשוב להיערך נכון לפני הנסיעה ולמזער את עוגמת נפש בזמן הנסיעה כתוצאה ממחלה או אובדן המטען. בהיערכות נכונה, ניתן להתאים את פוליסת נסיעות לחו"ל בהתאם למטרת הטיול. לדוגמה: טיול תרמילאים, נסיעת עסקים, חופשת סקי, חופשה משפחתית.

ביטוח דירה על כל מרכיביו מעניק תחושת ביטחון ושלווה לבעל הנכס או הדייר, כשהוא יודע שלכל סיכון לדירה, רכושה ולאורחיה - יש כיסוי ביטוחי. הבית או הדירה שלך חשופים בפני גניבה, דליקה, מזג אוויר סוער, נזקי מים ואינסטלציה הגורמים להצפות מצד אחד או לסתימות הדורשות טיפול מקיף בצנרת מצד שני. ואם לא די בכך, דירתך יכולה להוות מקור לפגיעה בנפש - מבקרים, עובדים וכל מי שנוכח בדירה עלול להיפצע בדירה אם החליק ונפל, נחתך, נפגע מחפץ שנפל עליו ומעוד מגוון של גורמים ויכול לתבוע אותך בסכומים גבוהים מאוד בהם תתקשה לעמוד. 

ביטוח דירה ותכולה

ביטוח משכנתא הוא ביטוח הכולל ביטוח מבנה וכן ביטוח חיים למשכנתא מסוג ריסק. מבקשי מימון לדירה באמצעות משכנתא, מחויבים לרכוש ביטוח משכנתא, על מנת להבטיח את השלמת החזר המשכנתא לבנק גם במקרה וקרה אסון לנכס או לרוכש המשכנתא. החל משנת 2005 המעוניינים בביטוח דירה וביטוח חיים למשכנתא אינם מחויבים לפוליסה המוצעת על ידי הבנק אלא יכולים לבחור בינה ובין פוליסה מטעם סוכן ביטוח. 

ביטוח נסיעות לחו"ל

משכנתא, דירה, נסיעות לחו"ל

ביטוח ימי ואווירי
 
 
 
 
  • ביטוח מטענים (יבוא, יצוא והובלת מטענים בין ובתוך מדינות שונות בחו"ל).

  • ביטוח מטענים המובלים בארץ ("סחורה בהעברה").

  • ביטוח כלי שיט מסוגים שונים כגון סירות פרטיות או כלי שייט מסחריים.

הפעילות מבוצעת באמצעות המורשית הגדולה בישראל בענף זה של ענק הביטוח העולמי "ללוידס". המעמידה לרשות לקוחותיה מערכת להפקה עצמית של תעודות ביטוח ביבוא וביצוא באמצעות האינטרנט.