צור קשר

לקבלת פרטים והצעת מחיר

Your details were sent successfully!

פרי מוריס
 
perrimorris@gmail.com 
טלפון: 052-2962988
פקס: 153-522962988

 

פוליסת חיסכון לכל מטרה וחיסכון ילדים

רוצים לממן לילדים השכלה גבוהה? מתכוונים לחסוך לרכישת רכב חדש? מה דעתכם על טיול משפחתי בעולם?

 

 כדי להגשים את כל המטרות שלכם כדאי להתחיל לחסוך עכשיו!

 

חיסכון כדאי הוא חיסכון הנושא ריבית גבוהה או תשואה גבוהה, ואשר "מחזיק מעמד" זמן רב. אחת הסיבות שרבים אינם מצליחים לחסוך כסף היא העובדה שהחיסכון הינו באמצעות הבנק... בכל כמה חודשים נוצר לנו מינוס בחשבון העו"ש ואז אנו מבקשים להעביר את החיסכון הלא גדול שחסכנו - לחשבון העו"ש, כדי לסגור את המינוס. כמו-כן הריבית שמציעים הבנקים כיום נמוכה מאוד ואינה מורגשת כלל, גם לאחר חיסכון של 5-6 שנים...

אז כיצד חוסכים נכון?

קודם-כל, כדאי שהחיסכון יתנהל בגוף פיננסי שונה מזה שבו יש לנו חשבון עו"ש. הסיבה לכך היא שעדיף שלא נחשוב על האפשרות לפדות את הכסף בכל פעם שאנו נכנסים לחשבון הבנק שלנו. בדרך זו, אנו מצליחים "לשכוח" מהחיסכון, והחיסכון גדל בינתיים...

 

אלמנט חשוב נוסף הוא מסלול ההשקעות שנבחר. ברור שכולנו רוצים תשואה גבוהה ככל שניתן, אך השאלה היא מהי רמת הסיכון המתאימה לנו?... על שאלה זו צריך לענות בשיחה אישית עם גורם מקצועי כמו סוכן-ביטוח שהינו בעל השכלה וניסיון בתחום ההשקעות וניירות-ערך.

 

גורם נוסף שלא חושבים עליו כמעט, אבל הוא הגורם החשוב ביותר בחיסכון לטווח קצר, בינוני וארוך, הינו הכיסוי הביטוחי: חשוב שהחיסכון יכלול כיסוי למקרה של אובדן-כושר העבודה ו/או כיסוי למקרה מוות, על-מנת שבמקרה כזה החיסכון לא יפסק אלא ישולם ע"י חברת הביטוח ישירות למוטבים. 

מהי בעצם "תשואה"?

תשואה - זהו הרווח שהגוף הפיננסי שבו אתם חוסכים או משקיעים, משיג עבור הכסף שלכם באמצעות השקעה בניירות ערך. כדי להשיג תשואה גבוהה צריך גם "לסכן" את הכסף, כי בסופו של דבר הכסף מושקע בגופים עסקיים ו/או ממשלות שלוקחות סיכון כדי להשיג רווחים כלכליים. החכמה היא לבחור במסלולי השקעות שבהן מרכיב הסיכון אינו גבוה מידי והתשואה הצפויה להתקבל הינה משביעת רצון. צריך לזכור שישנה תמיד אפשרות של הפסד כספי אך אם נבחן את התשואות של חברות הביטוח המובילות בהשקעות ניווכח שב-3 השנים האחרונות כל מסלולי ההשקעות הניבו רווח חיובי. יש לזכור שבעבור ניהול כספכם במסלולי ההשקעות- הגוף הפיננסי גובה דמי-ניהול, וזאת מכיוון שישנן עלויות מסחר בניירות ערך וכמו-כן, צריך לשלם בעבור מומחיות... אבל הרווח כולו שלכם! ניתן להכפיל את הקרן בתוך 10-15 שנים! 

יתרונות בחיסכון באמצעות פוליסת ביטוח:
  •  חיסכון מחוץ לבנק- בניית נכס פיננסי מחוץ לבנק כך שלבנק לא תהיה "שליטה" מלאה עליכם.

  • אפשרות לקבל הלוואה מהפוליסה ע"ח החיסכון, וכך לפתוח לעצמכם ערוץ נוסף להלוואה מבלי "לשבור" חיסכון.

  • אפשרות לתשואה גבוהה לאורך זמן (יחסית לריבית בחיסכון בבנקים).

  • כיסוי ביטוחי במקרה של אובדן כושר עבודה- במקרה כזה, חברת הביטוח תמשיך לשלם עבור החיסכון שלכם עד תום התקופה.

  • כיסוי ביטוחי במקרה של פטירת החוסך- במקרה כזה, המוטבים יקבלו גם את הסכום שנחסך וגם את סכום הביטוח למקרה מוות.

  • אפשר להפקיד כל סכום, גם כהפקדה חד-פעמית, ללא הפקדות שוטפות (ללא ביטוח).

  • אפשרות קבלת קצבה חודשית במקום למשוך סכום חד-פעמי- החל מגיל 60.

  • ניתן לפדות את הפוליסה כסכום חד-פעמי בכל עת.

שירותים - מוצרים פנסיונים